Koncert Sum 41 przeniesiony


2016.12.07

opublikował:

Koncert Sum 41 przeniesiony

foto: mat. pras.

Ze względu na ogromne zainteresowanie, organizowany przez agencję Go Ahead koncert Sum 41 zostaje przeniesiony do Palladium. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. W związku ze zmianą miejsca we wszystkich punktach sprzedaży dostępna jest dodatkowa pula biletów.

Kanadyjczycy wystąpią 7 lutego w Warszawie. Koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy album „13 Voices”.

Nowa pula wejściówek jest dostępna na Eventim.pl. Ich cena wynosi 89 pln.

Sum 41 powstał w latach 90 w Kanadzie i na początku grał jedynie covery zespołu NOFX. Obecnie ma na koncie już kilka albumów długogrających z własnymi kompozycjami. Styl zespołu Sum 41 jest trudny do zdefiniowania, bo to mieszanka wielu wpływów. Radosne, energetyczne pop punkowe piosenki w stylu Green Day pojawiają się obok zaangażowanych politycznie kompozycji oraz utworów z ciężkim metalowym riffem. Siedem nominacji do nagrody Juno, która nazywana jest kanadyjskim odpowiednikiem Grammy i nagroda Woodie Award za „duży wpływ na kulturę rockową” czynią Sum 41 znaną i cenioną marką.

 

Dzisiaj zespół tworzą: Deryck Whibley, Cone McCaslin, Dave Baksh, Tom Thacker oraz Frank Zummo. To oni odpowiedzialni są za brzmienie albumu „13 Voices”, który pojawił się na rynku po 5 latach od wydania „Screaming Bloody Murder”. Nowy krążek jest wielkim powrotem na scenę wokalisty i gitarzysty Deryka Whibleya. Muzyk walczył z wyniszczającą go chorobą alkoholową, która na kilka lat odsunęła go od tworzenia. Te trudne doświadczenia odcisnęły swoje piętno na warstwie tekstowej, bo przez płytę często przewija się temat śmierci.


Tagi


Polecane

Share This