Koncert wieńczący trasę Sobla został sfilmowany i wkrótce będziecie mogli go zobaczyć


2021.10.28

opublikował:

Koncert wieńczący trasę Sobla został sfilmowany i wkrótce będziecie mogli go zobaczyć

fot. mat. pras.

sobelsobelsobelW sobotę koncertem we wrocławskiej Hali Stulecia Sobel zakończył trasę promującą „Pułapkę na motyle”. Jeśli nie pojawiliście się na występie, ale chcecie go zobaczyć, mamy dla Was dobre wieści – już 13 listopada wydarzenie będzie można zobaczyć na internetowe platformie CANAL+. To kolejna współpraca stacji ze środowiskiem rapowym.

Sobel na wieńczącym swoją pierwszą trasę koncertową wydarzeniu zgromadził we wrocławskiej Hali Stulecia ponad 5 tysięcy osób. Zakończenie trasy wymagało odpowiedniej oprawy. Pokazy pirotechniczne, goście specjalni oraz nowe aranże utworów – to wszystko towarzyszyło artyście tego wieczoru i spowodowało że stał się on niezapomnianym wydarzeniem.

Od 13 listopada w serwisie CANAL+ online będzie można wrócić do tego wydarzenia i obejrzeć koncert oraz przekonać się jak na żywo wypadają takie przeboje Sobla jak „Kinol”, „Fiołkowe pole” czy „Bandyta”.

Jak na każdym dużym wydarzeniu hip-hopowym nie zabrakło także znamienitych gości. Sobla na scenie wsparli m.in. Young Igi, Oki i Michał Szczygieł oraz gitarzysta Piotrek Lewandowski, który jest współtwórcą singli „Fiołkowe pole” i „Każdego dnia”. Sobel w 2020 roku szturmem podbił polską scenę. Wydana przez Def Jam Reordings Poland płyta „Kontrast”, bardzo szybko uzyskała status platynowego krążka. Artysta nie kazał zbyt długo czekać swoim fanom i niespełna rok później zaprezentował pełnoprawny debiut pt. „Pułapka na motyle”.

Tytuł to metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia, jak długi czas minął od zdarzenia – komentuje Sobel.

Wydawnictwo znalazło się na 6 miejscu w rankingu TOP 10 globalnych premier na platformie Spotify, a niedawno osiągnęło status potrójnej platyny, o czym zaskoczony Sobel dowiedział się właśnie podczas wrocławskiego koncertu.

Polecane

Share This