Koncertowe plany Renaty Przemyk

Artystka jedzie w trasę po Polsce.


2013.09.12

opublikował:

Koncertowe plany Renaty Przemyk

Renata Przemyk jest jedną z artystek, które od lat konsekwentnie podążają własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.

Jesień dla Renaty Przemyk będzie bardzo intensywna pod względem koncertowym, a to na pewno cieszy wielu jej fanów, którzy będą mogli zobaczyć koncerty artystki z projektem Akustik Trio w następujących miastach:

20.09. – Ustroń 

21.09. – Głogów 

22.09. – Katowice

26.09. – Giżycko 

27.09. – Olsztyn 

28.09. – Bartoszyce 

29.09. – Ełk

12.10. – Ostrołęka 

13.10. – Warszawa 

17.10. – Konstantynów Łódzki

Renacie Przemyk towarzyszą na basie i gitarze akustycznej świetni instrumentaliści: Błażej Chochorowski i Maciej Mąka. Akustik Trio to nie tylko dźwięk gitar, to również pojawiające się dzwonki tybetańskie, cymbałki czy darbuka, które swoim brzmieniem przydają magii powstającym improwizacjom. Klimat koncertów jest bardzo intymny, a granica między artystką i publicznością ulega zatarciu, co zapewnia niezwykłe doznania dla duszy i ucha.

Polecane