Koncerty promujące płytę Vixena


2014.06.28

opublikował:

Koncerty promujące płytę Vixena

28 czerwca na rynku ukaże się jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Znamy daty i miejsca dwóch koncertów promujących najnowsze wydawnictwo

   

Koncerty Vixena promujące jego najnowszy album „Loco tranquilo” (cichy szaleniec) odbędą się w dwóch miastach ważnych dla artysty: Andrychowie i Poznaniu. Andrychów sąsiadujący z Czańcem to miejsca pochodzenia Vixena, w którym  skupia od lat potężną liczbę słuchaczy. Podobnie jest w Poznaniu, skąd wywodzi się wytwórnia artysty, czyli należące do Peji RPS Enterteyment.

Vixen wystąpi 27 czerwca w Andrychowie (razem z Buką) oraz 29 czerwca w Poznaniu, tu na jednej scenie z Kobrą.

Wierzę, że skrosowane działania RPS Enterteyment oraz mojej nowej agencji menedżerskiej Good Crew zbliżą mnie do mojego celu – mówi Vixen. Materiał na płytę „Loco Tranquilo” zrealizowano w NadStudio w Warszawie. Gościnnie na krążku pojawiają się: Buka, Kuba Knap, Kasia Łopata Realizacja, mix i mastering to dzieło kojarzonego z ekipą DIIL GANG Zbyla. Oprócz Zbyla po jednym bicie dali: Snake, Nalef i Macios. Reszta produkcji jest mojego autorstwa – dodaje muzyk.

„Loco Tranquilo” zapowiada się naprawdę przełomowym albumem w bogatej dyskografii Vixena – mówi Peja, właściciel RPS Enterteyment. Cieszę się, że mamy ten krążek w naszej wytwórni i polecam sprawdzić go jak najszybciej – zachęca raper.

{sklep-cgm}

Tagi


Polecane

Share This