Kończą się bilety na koncert System Of A Down

Do sprzedaży trafiła ostatnia pula biletów.


2013.07.12

opublikował:

Kończą się bilety na koncert System Of A Down

System Of A Down przyjadą do Polski w sierpniu. Zespół zagra 13 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie. Supportem grupy jest formacja Hawk Eyes. Organizator imprezy – Live Nation – poinformował, że do sprzedaży trafiła właśnie ostatnia pula biletów na występ zespołu. Ceny wejściówek wahają się między 165 a 275 zł.

Harmonogram koncertu wygląda następująco:

17:30 – Early Entrance

18:00 – otwarcie bram

19:30 – Hawk Eyes (30 min.)

20:45 – ? – System Of A Down

System Of A Down powstał w połowie lat 90-tych w Południowej Kalifornii.

„Aerials”, „Toxicity”, „A.T.W.A.”, „Chop Suey!”, „B.Y.O.B.” – to tylko kilka z największych hitów grupy, za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance.

Zespół ma na swoim koncie łącznie pięć albumów studyjnych. Debiutancki albym zatytułowany po prostu „System Of A Down” ujrzał światło dziennie w 1998 roku. Spotkał się z przychylnością fanów i krytyków – w Stanach pokrył się platyną, a w Kanadzie złotem. Następnie ukazały się „Toxicity” i „Steal This Album!”.

Ostatnie propozycje grupy to „Mezmerize” z maja 2005 roku i „Hypnotize” z listopada tego samego roku. Po wydaniu tej drugiej płyty muzycy System Of A Down poświęcili się projektom pobocznym i solowymi.

Polecane

Share This