Koniec sporu w Alkopoligamii. Mes dogadał się ze Stasiakiem i Witkiem Michalakiem

Strony opublikowały oświadczenie.


2023.03.09

opublikował:

Koniec sporu w Alkopoligamii. Mes dogadał się ze Stasiakiem i Witkiem Michalakiem

Stodoła, Warszawa, 24/3/17 (foto: Paweł Zanio, Michał Murawski, Tomek Karwiński)foto: mat. pras.

24 grudnia Mes zrzucił bombę na swoje byłe środowisko, publikując singiel „Ten Typ ’22”, w którym rozliczał się z Witkiem Michalakiem i Stasiakiem – byłymi partnerami biznesowymi, z którymi łączyły go przecież również prywatne relacje. Później mieliśmy wymianę oświadczeń, których panowie przerzucali się winą i odpowiedzialnością za całą sytuację, Mes narzekał m.in., że Alkopoligamia utrudnia mu znalezienie nowego wydawcy, czemu szef wydawnictwa zaprzeczał.

Wygląda na to, że po kilku tygodniach strony osiągnęły porozumienie. Na profilach Mesa i Alkopoligamii pojawiło się identycznie brzmiące oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że panowie dogadali się w kwestiach biznesowych. Oto jego treść:

Ten Typ Mes, Witek Michalak i Łukasz Stasiak informują, że podpisali porozumienie i zakończyli spór, który wyszedł na światło dzienne 24 grudnia 2022 roku. Nasza współpraca została zakończona, Ten Typ Mes uzyskał pełne prawa do swoich solowych albumów wydanych w wydawnictwie Alkopoligamia.com i jest jedynym ich właścicielem. Strony zdecydowały się zachować w poufności szczegóły wypracowanego porozumienia oraz nie komentować sprawy publicznie.

Dziękujemy wszystkim słuchaczom, a także współpracownikom i artystom Alkopoligamii za wspólne lata i liczymy, że w ich wspomnieniach o wytwórni pozostaną przede wszystkich dobra muzyka i klimat jaki udało nam się wokół niej stworzyć, wysokiej jakości odzież i wszystko co budzi tylko i wyłącznie dobre emocje.

Dziękujemy.

Polecane

Share This