Konkurencja kradnie Kubańczykowi patenty? „To już nie pierwsza taka sytuacja”


2021.08.05

opublikował:

Konkurencja kradnie Kubańczykowi patenty? „To już nie pierwsza taka sytuacja”

fot. mat. pras.

Kubańczyk delektuje się ostatnimi chwilami wakacji i już w ten weekend wraca do kraju na koncerty. Jego nowy klip do kawałka „Stringi” jest obecnie na drugim miejscu youtube’owej karty Na czasie, ustępując jedynie materiałowi, w którym Ekipa komentuje narosłe wokół niej kontrowersje.

Raper wyrobił sobie na scenie mocną pozycję i jak sam mówi, doczekał się przez to kilku naśladowców. W story zamieszczonym na Instagramie artysta prosi ludzi, którzy próbują naśladować jego twórczość, by tego nie robili i nazywa ich żałosnymi.

Nie przychodźcie do producentów, z którymi współpracuję i nie proście, żeby wam zrobili hit w stylu Kubańczyka XD. To już nie pierwsza sytuacja, kiedy ludzie chcą kraść moje patenty, topline’y, akordy i melodie. Jeszcze bezczelnie pytają o to producentów, z którymi współpracuję. To już nie pierwsza taka sytuacja… żałosne.

A wam wszystkim fanom dziękuję za te wyniki. Przez 2 lata każdy mój singiel był w TOP3 na karcie na czasie. Wspieraliście w najgorszych momentach, a ja nie zapominam – skomentował Kubańczyk.

Polecane

Share This