Konkurs dla DJ-ów: Zagraj na Electronic Beats Festival


2015.02.01

opublikował:

Konkurs dla DJ-ów: Zagraj na Electronic Beats Festival

T-Mobile zaprasza 27 lutego 2015 na kolejną polską odsłonę Electronic Beats Festival. Metronomy, Gilles Peterson, Highasakite (na zdjęciu), Motor City Drum Ensamble, Adi Ulmansky i… może ty? Masz szansę dołączyć do line-upu warszawskiej imprezy. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie…

Organizowany przez T-Mobile festiwal Electronic Beats to od ponad dekady jedno z najważniejszych kół zamachowych rozwoju sceny elektronicznej w Europie. Organizatorzy wspierają i promują nie tylko gwiazdy, ale również muzyków będących na początku artystycznej drogi. Takie zadanie ma również konkurs, kierowany tym razem do didżejów oraz producentów, którzy tworzą własne produkcje – można zgłaszać miksy lub autorskie produkcje.

Wystarczy wysłać zgłoszenie wraz z linkiem do muzyki na adres electronicbeats@t-mobile-music.pl. Przesłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (do wglądu pod tym linkiem ).

W konkursie biorą udział wyłącznie autorskie miksy lub produkcje własne, zamieszczone w którymś z wybranych portali: Soundcloud, Mixcloud, Bandcamp, YouTube. Do konkursu można zgłosić tylko jeden, wybrany miks, opublikowany w ww. serwisach nie wcześniej niż 1 stycznia 2014 roku.

Zgłoszenia możecie wysyłać do 10 lutego, do północy. Wasze propozycje oceniać będą jurorzy z Electronic Beats i T-Mobile Music. Wykonawca, którego propozycja najbardziej im się spodoba, zostanie zaproszony do wystąpienia w ramach kolejnego Electronic Beats Festival, który odbędzie się w Warszawie 27 lutego.

Więcej na temat samej imprezy znajdziecie tutaj .

Polecane

Share This