Konkurs: KnŻ – „Bar La Curva / Plamy Na Słońcu”


2012.02.03

opublikował:

Konkurs: KnŻ – „Bar La Curva / Plamy Na Słońcu”

Dla wszystkich fanów Kazika Na Żywo mamy konkurs. Przyznajemy, że nie łatwy, ale nagrodami są płyty „Bar La Curva / Plamy Na Słońcu” z autografami wszystkich członków formacji oraz wejściówki na koncert 3 marca w warszawskiej Stodole.Aby wziąć udział w konkursie należy do 11 lutego (do północy) na adres redakcja@cgm.pl przesłać recenzję dowolnej płyty z dorobku KnŻ, dodatkowo oceniając ją w skali od 1 do 5, gdzie 5 to – zdaniem recenzenta – arcydzieło, a 1 to arcykupa. Recenzja powinna byś podpisana imieniem i nazwiskiem.


Redakcja CGM.pl z nadesłanych recenzji wybierze najciekawsze prace, które zostaną opublikowane w naszym serwisie i poddane głosowaniu na naszym profilu FB. Trójka najwyżej ocenionych autorów recenzji otrzyma płyty „Bar La Curva / Plamy Na Słońcu” z podpisami muzyków oraz podwójne wejściówki na koncert KnŻ 3 marca w warszawskiej Stodole. Dodatkowo, wśród głosujących na FB rozlosujemy pięć podwójnych wejściówek na ten sam koncert.

Na recenzje czekamy do 11 lutego. Dwa, trzy dni po tym terminie opublikujemy wybrane prace na CGM.pl i wtedy ruszy głosowanie na FB, które potrwa nie dłużej niż trzy dni. Szczegóły podamy wraz z publikacją recenzji.

Polecane

Share This