Konkurs: wygraj książkę „Killing Bono”


2011.07.09

opublikował:

Konkurs: wygraj książkę „Killing Bono”

Kiedy Bono i U2 sięgali po światową sławę i gwiazdorstwo, ich szkolny przyjaciel Neil torował sobie drogę w przeciwnym kierunku. Kiepskie dragi, dziwaczny seks, jeszcze dziwniejsze fryzury. Ale czasem to właśnie frajerzy mają do opowiedzenia najciekawsze kawałki.

Killing Bono to historia prawdziwa.

Gościnnie na kartach książki wystąpią: papież, Bob Dylan i cała galaktyka sław.

Z tobą jest taki problem, że zrobiłeś już to wszystko, co ja sam zawsze chciałem zrobić – skarżył się kiedyś Neil swojemu słynnemu koledze. Jestem twoim lustrzanym odbiciem – odparł Bono. – Jeśli chcesz dostać swoje życie z powrotem, będziesz musiał mnie zabić.

A to dopiero myśl…


Tytuł: Killing Bono

Autor: Neil McCormick

ISBN: 978-83-7674-109-3

rok wydania: 2011

nr wydania: I

oprawa: miękka ze skrzydełkami

il. stron: 380 wklejka 10 str.Wydawnictwo Replika

***

Bono:

W szkole byłem fanem Neila McCormicka. Był o wiele bardziej cool niż ja, do tego komponował fajne piosenki i sądziłem, że byłaby z niego pierwszorzędna gwiazda rocka. Okazało się, że myliłem się co do tego ostatniego. A teraz napisał świetną książkę.


Sir Elton John:

Jest to najlepsza książka o człowieku, który próbuje zostać kimś w branży muzycznej, jaką czytałem.

***


By wygrać książkę, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:Jak nazywała się gazeta, w której Neil McCormick rozpoczął karierę dziennikarską?Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@replika.eu tytułując maila „Killing Bono”.Termin nadsyłania odpowiedzi mija w sobotę, 16 lipca, o godz. 23:59:59.

Tagi


Polecane

Share This