Kopia Quebonafide? Tymek odpowiada Bedoesowi


2019.09.18

opublikował:

Kopia Quebonafide? Tymek odpowiada Bedoesowi

fot. kadr z wideo

Goszcząc w Układzie Słonecznym Solara na antenie Newonce Radio Bedoes niezbyt przychylnie wypowiedział się na temat Tymka, zarzucając mu kopiowanie Quebonafide.

Moim zdaniem Tymek jest największym tworem hip-hopowym. Nie mówię tego dlatego, że czuję się zagrożony wyświetleniami, bo jakbym chciał, wydałbym kolejne “Eldorado” i miałbym tyle samo wyświetleń. Nie znam Tymka osobiście. Nie mam nic do niego prywatnie, bo nie wiem, jaką jest osobą. Ale wydaje mi się, on jest takim tworem hip-hopowym trochę. On chce być drugim Quebonafide, patrząc na ruchy, które robi, jak się ubiera. Każdy ma tatuaże, ale jak się ubierzesz tak samo, zrobisz sobie taki sam kolor włosów i jeszcze polecisz do Afryki czy gdzieś, robisz sobie klipy za granicą, to można coś podejrzewać. Poza tym moim zdaniem to po prostu czuć – ocenił reprezentant SBM Labelu.

Co na to autor „Języka ciała”, który przekroczył już 90 mln wyświetleń na YouTube? Raper zdaje się nie przejmować uwagami Bedoesa, bowiem podsumowuje je krótko, pisząc na Instastory:

Większość ludzi coś kalkuje, ja mam na to wy***e.

Co sądzicie? Czy Waszym zdaniem wizerunek Tymka jest faktycznie nazbyt wyraźną inspiracją Quebonafide?

Polecane

Share This