Korn zapowiada solowy koncert w Polsce


2020.05.28

opublikował:

Korn zapowiada solowy koncert w Polsce

fot. Brian Ziff

Korn to kolejna grupa, której tegoroczne plany koncertowe zrujnowała pandemia koronawirusa. Grupa miała zawitać także do Polski, by 2 czerwca wystąpić na Impact Festivalu w łódzkiej Atlas Arenie. Niestety, fani kalifornijskiej grupy będą musieli poczekać na nią do 2021 roku.

Informujemy, że Impact Festival, zaplanowany na 2 czerwca, nie odbędzie się. Uważnie obserwujemy bezprecedensową sytuację i jest jasne, że festiwal nie może się odbyć. Równocześnie z radością informujemy, że Korn, który miał być headlinerem tegorocznej edycji festiwalu, zagra solowy koncert w Warszawie na COS Torwar 31 maja 2021 roku – informuje organizator, Live Nation Polska.

Wszyscy fani, którzy zakupili bilet na Impact Festival, mają możliwość wymiany biletu na warszawski koncert grupy Korn w tej samej kategorii cenowej przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży na majowy koncert (począwszy od 3 czerwca). Bileteria, za której pośrednictwem zakupiłeś bilet, skontaktuje się z wszystkimi.
Dla pozostałych fanów sprzedaż biletów na koncert ruszy 17 czerwca o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Polski koncert będzie częścią trasy promującej ubiegłoroczny krążek Korna „The Nothing”.

Tagi


Polecane


Share This