Koszmarny występ Madonny w finale Eurowizji


2019.05.19

opublikował:

Koszmarny występ Madonny w finale Eurowizji

fot. kadr z wideo

Gościnny udział Madonny w finale Konkursu Piosenki Eurowizji miał być wydarzeniem, które przyćmi występy uczestników. Artystka zadbała o wsparcie dla Palestyńczyków, ale jej krótki koncert zostanie zapamiętany nie dzięki temu, a za sprawą tragicznego wykonania. Śpiewając „Like a Prayer” Madonna fałszowała jak amatorka i na tle często bezbarwnych, ale jednak poprawnych technicznie uczestników finału wypadła po prostu blado.

Madonna szykuje się do premiery albumu „Madame X”, stąd w trakcie jej występu obok klasycznego utworu pojawiła się także nowość. Wokalistka wykonała „Future”, w której towarzyszył jej Quavo z Migos. Tutaj fałsze przykrył przesadzony autotune.

Tradycyjnie przed koncertem wielkiej gwiazdy w Izraelu Roger Waters nawoływał do odwołania występu, pisząc o łamanych przez Izraelczyków prawach człowieka. Madonna zdecydowała się wystąpić w Tel Awiwie, ale zamanifestowała poparcie dla Palestyńczyków. Jedna z towarzyszących jej na tancerek miała na sobie flagę Palestyny, co pokazują poniższe zdjęcia.

W finale konkursu zabrakło reprezentantek Polski. Tulia pożegnała się z Eurowizją już we wtorek podczas pierwszego półfinału. Zwyciężył Duncan Laurence. Holender przekonał do siebie jurorów i widzów piosenką „Arcade”. Poniżej znajdziecie jego występ.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez madonna_art_vision (@madonna_art_vision)

Polecane

Share This