Koza do Młodego G: „Idź mieszać bigos, bakłażanie”


2019.10.05

opublikował:

Koza do Młodego G: „Idź mieszać bigos, bakłażanie”

fot. P. Tarasewicz

Młody G ściągnął na siebie kłopoty, spotykając się z Rafalalą. Po tym jak transseksualistka pochwaliła się spotkaniem z Belmondziakiem, na intagramowym profilu grupy pojawiło się wideo, w którym GSP informuje o usunięciu go ze składu.

Za złamanie naszego kodeksu, który jest dla nas ważniejszy niż życie, Młody G oficjalnie zostaje usunięty ze składu Mobbyn. Mobbyn w formie jaką znacie, już nie będzie. Wiara, którą niesiemy, pozostanie na zawsze. Jutro sam Młody G, jak tylko wyjdzie ze szpitala, odniesie się do sytuacji – powiedział GSP.

Czy Belmondo dał się wyrzucić z własnego zespołu, tego dowiemy się kiedy faktycznie ustosunkuje się do słów GSP.

Wkrótce Belmondziak może mieć jeszcze większe problemy. Jego instagramowy wpis, w którym artysta atakuje islam, może zostać potraktowany jako obraza uczuć religijnych.

J***ć islam i wszystkich zdrajców rasy słowiańskiej – napisał na Instagramie Młody G, dzieląc tą opinią słuchaczy. Część komentujących popiera mocne słowa rapera, inni krytykują go za nie. Nie brak dywagacji dotyczących tego, jak do opinii Belmondziaka odniesie się choćby Malik Montana. Artysta nie zabrał póki co głosu w tej sprawie, zrobił to natomiast Koza. Autor „Mystery Dungeon”, który bierze udział w siódmej edycji akcji Popkiller Młode Wilki, skomentował wpis Młodego G słowami: – A idź ty mieszać bigos, bakłażanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @belmondziarz

Polecane

Share This