Kraków Live Music Festival traci jedną z gwiazd


2019.08.12

opublikował:

Kraków Live Music Festival traci jedną z gwiazd

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Trzy tygodnie temu cieszyliśmy się, że Alter Art zaprosił na swój festiwal Banks. Amerykanka, autorka znakomitej tegorocznej płyty „III” miała się pojawić na scenie Kraków Live Music Festivalu 16 sierpnia, czyli pierwszego dnia imprezy. Niestety, właśnie dotarła do nas smutna wiadomość, że wokalistka nie dotrze do Polski.

Oto oświadczenie organizatorów Kraków Live Music Festivalu

Z przykrością informujemy, że koncert BANKS na Kraków Live Festival zostaje odwołany ze względu na stan zdrowia artystki. W trakcie ostatnich prób do festiwalu BANKS doznała urazu kręgosłupa, co uniemożliwia jej występ. Oto oświadczenie artystki:

„Polsko, jest mi bardzo przykro, że nie będę mogła przyjechać. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby wyzdrowieć, ale lekarze stwierdzili, że podróżowanie i występowanie na scenie w najbliższym czasie tylko pogorszy mój stan. Teraz muszę skupić się na zdrowiu, aby powrócić na trasę silniejsza. Obiecuję, że Wam to wynagrodzę”.

Pracujemy nad zmianami w programie 16 sierpnia, o których poinformujemy Was najszybciej jak to będzie możliwe.

Kraków Live Music Festival odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. W line-upie imprezy znaleźli się Calvin Harris, Post Malone, Macklemore, DJ Snake oraz Years & Years.

Polecane

Share This