Kraków Live Music Festival z awaryjną gwiazdą w line-upie


2019.08.15

opublikował:

Kraków Live Music Festival z awaryjną gwiazdą w line-upie

fot. Artur Rawicz / Show the Show

Każdy z trzech festiwali Alter Artu zmagał się w tym roku z problemami dotyczącymi line-upu. Zaczęło się od odwołania przez Cardi B występów w Europie, co było równoznaczne z tym, że raperka nie zawita na Orange Warsaw Festival. W jej miejsce udało się zabookować Miley Cyrus. Podczas Open’era okazało się, że A$AP Rocky nie dotrze do Gdyni, ponieważ został aresztowany w Szwecji i wówczas w ostatniej chwili jego miejsce zajął Stormzy.

Jutro w Krakowie rozpoczyna się Live Music Festival, z którego na kilka dni przed koncertem wycofała się Banks. Artystka wyjaśniła, że na przeszkodzie stanęły względy zdrowotne i obiecała przyjechać do Polski przy następnej okazji. Alter Artowi udało się znaleźć zastępstwo, choć wymusza ono wprowadzenie dodatkowych zmian w rozpisce festiwalu.

Do line-upu krakowskiej imprezy dołączyła Aurora, pojawi się na Kraków Stage jutro o 22:15, natomiast planowany pierwotnie w tym slocie Ski Mask The Slump God ostatecznie pojawi się na głównej scenie o 19:00.

Przypominamy, że gwiazdami tegorocznej edycji Kraków Live Music Festivalu są m.in. Calvin Harris, Macklemore, DJ Snake, Years & Years i Post Malone.

Polecane

Share This