Kraków Live Music Festival z kolejnymi gwiazdami


2019.02.28

opublikował:

Kraków Live Music Festival z kolejnymi gwiazdami

fot. Artur Rawicz / Show the Show

Alter Art świętuje tłusty czwartek… tłustymi ogłoszeniami. Dowiedzieliśmy się dziś, że pierwszym headlinerem sierpniowego Kraków Live Music Festivalu został Post Malone, teraz mamy kolejne wieści.

Pierwszego dnia na głównej scenie krakowskiej imprezy pojawi się także DJ Snake. – Mocne uderzenie na zamknięcie Main Stage w piątek, 16 sierpnia – komentują organizatorzy. Pierwszego dnia imprezy na głównej scenie pojawi się również Macklemore.

Dzisiejsze ogłoszenie uzupełniają Years & Years, którzy kilkanaście dni temu dali wyprzedany koncert w hali Torwar. Grupa Olly’ego Alexandra zawsze jest w Polsce chętnie witana, więc podejrzewamy, że i tym razem tłumnie stawicie się na jej koncercie.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Kolejne gwiazdy i szczegółowe informacje o biletach wkrótce. Póki co wiemy jedynie, że jutro o 10:00 rusza sprzedaż karnetów Early Bird. Karnety w cenie 369 PLN będą dostępne do 14 marca lub do wyczerpania puli.

Polecane

Share This