Kroolik Underwood opuścił areszt


2014.10.31

opublikował:

Kroolik Underwood opuścił areszt

Kroolik Underwood w poniedziałek opuścił areszt śledczy, do którego trafił przed przed trzema tygodniami. Gnieźnieński raper został zatrzymany pod zarzutem handlu narkotykami. W poniedziałek Maciej opuścił areszt – napisał na fanpage`u Peja publikując zdjęcie z Kroolikiem.

Po kilku godzinach do fanów odezwał się sam Underwood: Jestem już na wolności i mam się dobrze. Przyczyniło się do tego wiele serdecznych osób, bliskich przyjaciół, dobrych kolegów i koleżanek, jak również całe grono osób, których nawet nie znam osobiście, a które zdecydowały się pomóc mojej rodzinie oraz mnie w tej trudnej, a zarazem absurdalnej sytuacji – czytamy na facebookowym profilu reprezentanta RPS Enterteyment.

Kroolik Underwood w pierwszej kolejności dziękuje żonie, a zaraz potem szefowi labelu, dla którego nagrywa. Pragnę z całego serca podziękować Ryśkowi za szybką i bezinteresowną pomoc. Poświęciłeś swoje koncerty premierowe na poczet koncertu dla mnie, co jest dla mnie czymś więcej niż tylko pomocą – zadeklarował artysta.

Polecane