Kruk jako support Deep Purple


2011.06.04

opublikował:

Kruk jako support Deep Purple

Już w poniedziałek 6 czerwca premierę ma nowa płyta KRUKA zatytułowana „It Will Not Come Back”. Krążek, na którym gościnnie wystąpili Doogie White (Rainbow, Midnight Blue,Yngwie Malmsteen, Tank) oraz Piotr Kupicha (Feel) wzbogacony jest o koncertowe DVD zespołu. Rok zaczął się dla grupy pomyślnie. Najpierw podpisali kontrakt, teraz ich druga płyta ujrzy światło dzienne i jak się okazuje, to nie koniec szczęśliwej passy. KRUK zagra jako support DEEP PURPLE podczas piątej edycji Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty!

 

„Nie potrafię opisać słowami radości, jaka zagościła w naszych rockowych sercach na wieść, że zagramy przed Deep Purple. Jest to niewątpliwie jeden z najważniejszych przystanków w całym kruczym locie. Marzyliśmy o tym aby zagrać kiedyś u boku naszych mentorów i w końcu te marzenia się spełniają. To absolutnie wyjątkowy rok, kontrakt, nowa płyta, rejestracja DVD, koncerty u boku Uriah Heep, a teraz Deep Purple. Aż strach pomyśleć co jeszcze nas czeka w drugiej połowie tego roku.

Wiele jest zespołów, z których czerpiemy w mniejszym bądź większym stopniu inspiracje, lecz bezwzględnie Deep Purple wiedzie w tej materii prym. Na naszych koncertach zawsze pojawia się akcent ‘purpurowej’ magii w postaci jakiegoś coveru z repertuaru tej grupy.

Dodatkowym atutem tego wydarzenia jest fakt, że odbędzie się w absolutnie urokliwej Dolinie Charlotty. W miejscu, gdzie muzyka rockowa jest esencją egzystencji.” mówi gitarzysta KRUKA – Piotr Brzychcy.

DEEP PURPLE

KRUK

w ramach

5. Festiwalu Legend Rocka


24.07.11 – Amfiteatr w Dolinie Charlotty,  godz. 22.00

Strzelinko 14, 76-200 Słupsk

Otwarcie bram: 19.00

Ceny biletów:

Kategoria I- 210 zł

Kategoria II- 170 zł

Bilety do nabycia na stronach:

www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl

Uwaga! Bilety już w sprzedaży!

Polecane

Share This