Krystyna Pawłowicz komentuje „Patoreakcję” Maty

Pani Krystyna krótko i na temat


2021.04.01

opublikował:

Krystyna Pawłowicz komentuje „Patoreakcję” Maty

fot. kadr z wideo

Prawicowy serwis Do rzeczy opublikował, krótki artykuł na temat najnowszego utworu Maty – „Patoreakcja”.

– Raper „Mata”, czyli Michał Matczak opublikował kolejną piosenkę, w której w wulgarnych słowach atakuje m.in. TVP i prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego. Broni też swojego ojca, przeciwnika partii rządzącej – prawnika Marcina Matczaka. Atak na Kurskiego i media publiczne pojawia się we fragmencie, w którym raper broni swojego ojca, prawnika Marcina Matczaka.

– A media PiSowskie chciałyby zająć się Matą-seniorem. To święty człowiek, a to co robię jest moim wyborem i sam za to kiedyś odpowiem” – śpiewa Mata w „Patoreakcji. – J…bać Telewizję Polską. Jacek Kurski, ch…j ci w dziąsło. Przestań mi ***** rodzinę prześladować, bo chciałbym w spokoju dorosnąć” – stwierdza dalej raper.

SPRAWDŹ TAKŻE: Mata bez tajemnic. Dekodujemy Patoreakcję. Marcin Flint odkrywa znaczenie kilku scen i tekstów w najnowszym teledysku Maty

W materiale dziennikarze piszą także o ataku na Krystynę Pawłowicz, która jest obecnie sędzią Trybunały Konstytucyjnego:

Polityk, a obecnie sędzia TK, dwa lata temu komentując utwór Matczaka napisała na Twitterze: „To to słynne liceum Batorego kształci w kierunku „Patointeligencji”…. A tak się chwalą i szczycą swym poziomem… Ciekawe co o tej laurce myślą nauczyciele z Batorego”.

– Batory był tylko symbolem, a bluzę musiałem założyć I każdy normalny to w sumie zrozumiał… oprócz Krystyny Pawłowicz – odpowiedział Pawłowicz muzyk.

Redakcja udostępniła artykuł na swoim Twitterze, gdzie o krótki komentarz pokusiła się Krystyna Pawłowicz:

– Brzydka twarz, brzydkie wnętrze. Brzydota.

 

„Patoreakcję” Maty, w nieco ponad dobę na YouTube, odtworzono już blisko cztery miliony razy.

Polecane

Share This