Krzy Krzysztof i Wac Toja gośćmi DJ-ów Black Belt Grega i Moyesa


2021.12.14

opublikował:

Krzy Krzysztof i Wac Toja gośćmi DJ-ów Black Belt Grega i Moyesa

fot. mat. pras.

Bycie DJ-em to ciężka profesja. Po pierwsze musisz dbać o gorącą atmosferę na parkiecie, a po drugie o zimny napój w szklance. Po godzinach odsypiasz albo trenujesz. Albo robisz blendtape. DJ-e Black Belt Greg i Moyes prezentują „Zawsze przed blendtape”, a do tego sprawiają, że będziecie grać w grę.

DJ Moyes, znany z koncertowania z Quebonafide i związany z labelem alkopoligamia.com DJ Black Belt Greg przedstawiają się światu jako DREAMKAST i prezentują mixtape „Zawsze Przed” zawierający 21 dopieszczonych blendów, w których największe polskie rapowe bangery zmiksowane zostały ze światowymi hitami muzyki pop, dance, rap…i kto wie co jeszcze. Na trackliście znajdziecie m.in. Bedoesa na instrumentalu z „Don’t Stop” Dua Lipy, schaftera na bicie Andersona. Paaka czy Wac Toję rapującego do dźwięków „I Like It” Cardi B.

Mixtape to nasze przedstawienie się światu jako duet. To materiał, na który poświęciliśmy bardzo dużo czasu, bo takie wklejanie wokali na istniejące podkłady to długie godziny dłubania i aranżowania całości. Do tego trzeba być jeszcze konsekwentnym i regularnie pracować, a my jesteśmy DJ-ami…. Projekt DREAMKAST to też ukłon w stronę starej generacji konsol. Poświęciliśmy dużo naszego życia na pokonywanie kolejnych planszy, a ten mixtape pozwala nam wrócić do tamtych czasów – mówią autorzy.

Debiut Dreamkastu to rozrywka na wielu poziomach. Co najmniej dwudziestu dwóch, bo tyle plansz ma gra, która jest dodatkiem do mixtape’u. DJ-e, we współpracy z najzdolniejszym kreatywnym młodego pokolenia – Luke’em Jasczem i programistą Marcelim Mendykiem a.k.a Stefanem Głośnikiem, stworzyli specjalną 8-bitową grę, dostępną na tej stronie.

W grze możecie się wcielić w postaci autorów blendtape’u lub wybrać kogoś z duetu Wac Toja i Krzy Krzysztof. To tych dwóch ostatnich usłyszymy i zobaczymy w klipie do tytułowego singla promującego „Zawsze przed”. Fabuła teledysku ściśle nawiązuje do akcji gry.

Polecane

Share This