Krzy Krzysztof: Quebo robi teraz to, za co został nagrodzony

Krzy Krzysztof zastępował Quebo na gali Popkillerów


2020.09.22

opublikował:

Krzy Krzysztof: Quebo robi teraz to, za co został nagrodzony

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Głosami publiczności nagrodę za Album Dekady otrzymał Quebonafide za epicki projekt „Egzotyka„. Raper z Ciechanowa nie był w stanie dotrzeć na galę Popkillerów z uwagi na… kolejne podróże, jednak w jego imieniu statuetkę odebrał kompan egzotycznych wojaży, Krzy Krzysztof.

Czytelnicy Popkillera wydali „Egzotykę” albumem dekady. Quebo nie mógł pojawić się na gali, by odebrać statuetkę osobiście, w jego imieniu zrobił to Krzy Krzysztof, nie tylko hypeman, ale także towarzysz egzotycznych podróży rapera. W krótkiej rozmowie z Mateuszem Natalim Krzychu opowiedział o tym, które z odwiedzonych krajów zrobiły na nim największe wrażenie i z jakiego powodu, a także o tym, że wyjazdy często nie były planowane z wyprzedzeniem.

O czwartej czy piątej wychodzę z klubu, a Quebo dzwoni i mówi: „dawaj, o jedenastej mamy samolot. Lecisz”? No to mówię: „lecę”. Na takiej zasadzie wyglądały wszystkie nasze wyprawy. To jeden wielki spontan. Na razie nie ma nic w planach, ale może się okazać, że jutro Quebo zadzwoni i powie: „nagrywamy Egzotykę 2 i lecimy. Nie będzie nas pół roku. Zadzwoń do mamy, pojedź do Ciechanowa się pożegnać. Nasz najdłuższy wyjazd trwał półtora miesiąca i też dowiedziałem się z dnia na dzień, że tam lecimy. Siedzę na tykającej bombie. Nigdy nie wiem, co się wydarzy – przyznał Krzysztof.

Sprawdź też: Krzy Krzysztof sam, nie na fejmie Quebo. Nowy singiel w sieci

Źródło: Popkiller / YouTube

Polecane