Krzysztof Iwaneczko mówi światu: “Jestem”

Artysta właśnie wydał debiutancki album


2019.01.18

opublikował:

Krzysztof Iwaneczko mówi światu: “Jestem”

fot. mat. pras.

Już dziś do sklepów trafia album Krzysztofa Iwaneczko. Płytę zapowiadał singiel „Tonę”. Krążek zawiera 11 autorskich kompozycji, nagranych we współpracy z Michałem Kushem, zdobywcą trzech Fryderyków oraz Mariuszem Obijalskim. Płyta łączy w sobie miłość artysty do klasycznych soulowych brzmień z współczesnym spojrzeniem. Artysta wydaje materiał nakładem własnej wytwórni ID Music.

Krzysztof żegnał ubiegły rok kolejnym singlem “Pozwól”. “Przepiękna i wzruszająca piosenka”, “warto było czekać tak długo” – komentują fani artysty w mediach społecznościowych. Słuchacze w podobnym tonie wypowiadali się także o wcześniejszym singlu. “Piękne, wzruszające, replay, replay” – to tylko jeden z wielu pozytywnych komentarzy.

Sam artysta pisał przy okazji premiery w swoich mediach społecznościowych: – Kochani, to ważny dla mnie czas, w którym wydarzy się wiele rzeczy. Rzeczy, na które długo czekałem. Pierwszą z nich jest klip, który mam zaszczyt przedstawić. Jest to drugi i obiecuje – ostatni singiel zapowiadający moją debiutancką płytę. Dziękuje tym, dzięki którym powstał i tym którzy na niego czekali. Bądźcie. K.

Dwa lata oczekiwań, by powiedzieć: “Jestem.”

“Jestem.” to tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko, na którą fani i on sam czekał ponad dwa lata. Dla samego artysty to utęskniony, wyczekany i przede wszystkim upragniony krążek. Tytułem “Jestem.” Krzysztof podkreśla swoją obecność na scenie, na polskim rynku muzycznym z zupełnie nową – własną wytwórnią ID Music, świeżym pomysłem i energią.

Polecane