Krzysztof Krawczyk gościem TIDAL x Summer


2018.07.04

opublikował:

Krzysztof Krawczyk gościem TIDAL x Summer

foto: mat. pras.

TIDAL oraz Zatoka Sztuki zapraszają na koncert Krzysztofa Krawczyka będący częścią cyklu TIDAL x Summer. Artysta wystąpi w sopockim klubie już jutro. Wstęp na rozpoczynający się o 14:00 koncert jest darmowy. Wybór artysty nie jest przypadkowy, TIDAL wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i zorganizował koncert artysty równolegle do trwającego festiwalu muzycznego Open’er. Od wielu lat pojawiały się głosy fanów Krzysztofa Krawczyka domagające się występu artysty na słynnym festiwalu. Serwis streamingowy przygotował także specjalną playlistę muzyczną zapowiadającą koncert, na której znalazły się najpopularniejsze utwory artysty takie jak: „Parostatek” czy „Chciałem być”.

Jednocześnie TIDAL zapowiada, że występ Krzysztofa Krawczyka to dopiero początek emocji. W najbliższych tygodniach w ramach cyklu TIDAL x Summer wystąpią m.in. Burak Yeter, Smolasty czy Tede.

Po nagraniu płyt z piosenkami Leonarda Cohena i Boba Dylana Krzysztof Krawczyk wydał w tym roku okolicznościowy album z piosenkami dla kibiców piłki nożnej. Artysta pracuje obecnie nad krążkiem, na który trafią covery piosenek Johnny’ego Casha. Pan Krzysztof chce zamknąć tym wydawnictwem trylogię płyt-hołdów dla swoich mistrzów.

 

Polecane

Share This