Krzysztof Stanowski „zdemaskował” Natalię Jaroszek. Doda komentuje


2023.05.29

opublikował:

Krzysztof Stanowski „zdemaskował” Natalię Jaroszek. Doda komentuje

fot. mat. pras.

W opublikowanym przed kilkoma dniami odcinku Dziennikarskiego Zera Krzysztof Stanowski prześwietlił biografię Natalii Jaroszek, która robi ostatnio furorę w polskich mediach. Aktorka podbijając kraj reklamuje siebie jako gwiazdę Bollywood, ale według Stanowskiego cała jej kariera jest zmyślona.

Zdaniem współwłaściciela Kanału Sportowego konfrontując deklarowany dorobek Jaroszek z realnym, gdyby przenieść jej karierę na polski grunt, aktorska „byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku ‚W11 – Wydział Śledczy’ albo byłaby woźną w czternastym odcinku paradokumentu ‚Szkoła'”. W rozmowie z Plotkiem Doda odniosła się do materiału Stanowskiego. Zapytana, co sądzi o wykonanej przez niego pracy, stwierdziła, że to „bardzo dobra robota”, ganiąc przy okazji reporterkę serwisu za to, że Plotek sam nie odkrył przekrętu.

Jeżeli nabrała wszystkich to rewelacja. Mamy takich postaci w show-biznesie dużo więcej. Może to zapoczątkuje taki cykl w Kanale Sportowym w „Dziennikarskim zero”, bo jest to bardzo ekscytujące. Ale nie mnie o tym mówić, bo uważam, że to ciężka robota PR-owa i marketingowa być takim Nikodemem Dyzmą show-biznesu – oceniła Doda.

Polecane

Share This