Krzysztof Zalewski z klasykiem od Numera Raz


2018.07.10

opublikował:

Krzysztof Zalewski z klasykiem od Numera Raz

fot. materiały prasowe

W oryginale Numer Raz i Sistars, na płycie „Albo Inaczej 2” – Krzysztof Zalewski. Z chilloutowego klasyka, do emocjonalnej ballady. Tak prezentuje się kolejny utwór z drugiej odsłony projektu „Albo Inaczej”, na którym polscy wokaliści śpiewają najpopularniejsze hip-hopowe utwory sprzed lat. „Chwila” jest już dostępna na YouTube!

Już w najbliższy weekend „Albo Inaczej 2” usłyszymy na żywo na nowym białostockim festiwalu New Pop. Oprócz zespołu pod kierownictwem głównego aranżera płyty Mariusza Obijalskiego, wystąpią Natalia Nykiel, Sokół, Justyna Święs, Monika Borzym i Te-Tris! Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj.

O Albo Inaczej:

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Pezet, Kaliber 44 czy Eldo. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. Teraz projekt Albo Inaczej doczekał się kontynuacji!

W maju ukazała się druga odsłona „AI”. Na płycie możemy usłyszeć Fismolla, Monikę Borzym, Natalie Nykiel, Justynę Święs, Rosalie., Darie Zawiałow, Igora z zespołu Bass Astral & Igo, Piotra Ziołę, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza i Ralpha Kaminskiego! Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewali teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip hopu do muzyki, specjalnie na tę okazję skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego.

Polecane

Share This