Krzysztof Zalewski na żywo prosto z Żywiecczyzny


2020.06.02

opublikował:

Krzysztof Zalewski na żywo prosto z Żywiecczyzny

foto: P. Tarasewicz

Nie ma co ukrywać – nasza rzeczywistość stanęła na głowie. Mimo kolejnych znoszonych restrykcji, ciężko przewidzieć kiedy znowu będziemy mogli uczestniczyć w koncertach takich, jakie do tej pory znaliśmy. A ponieważ fanom muzyki, tak samo jak artystom, brakuje tej wyjątkowej formy wymiany energii, Krzysztof Zalewski postanowił wziąć sprawy we własne ręce i to dosłownie! 4 czerwca o godzinie 20.00 artysta zagra koncert w formule solo act live.

Mimo dalszych ograniczeń w przemieszczaniu i spotykaniu się z bliskimi i przyjaciółmi, tego dnia dzięki internetowi, muzyce i słusznej sprawie, będziemy znowu mogli być razem, żeby nacieszyć ucho piosenkami Krzysztofa, a oko pięknymi krajobrazami Żywiecczyzny. Dodatkowo, wszystkie środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane w całości na rzecz sadzenia nowych drzew na Żywiecczyźnie. Pomysłodawcą i współorganizatorem wydarzenia jest Żywiec Zdrój.

SPRAWDŹ TAKŻE: Adele o morderstwie George’a Floyda: Tu nie chodzi tylko o Amerykę. Rasizm ma się świetnie na całym świecie

Polecane


Share This