Książka o Arctic Monkeys na początku marca


2015.02.19

opublikował:

Książka o Arctic Monkeys na początku marca

Eksplozja popularności po pierwszej płycie, następnie kilka lat poszukiwania tożsamości i wreszcie ugruntowanie pozycji – tak w telegraficznym skrócie wyglądają dzieje brytyjskiego zespołu Arctic Monkeys, będącego dziś jedną z najjaśniej świecących rockowych gwiazd. Już w marcu w ręce polskich czytelników trafi biografia grupy zatytułowana „The Arctic Monkeys”. Autorem książki jest Ben Osborne, za polskie tłumaczenie odpowiadają Lesław Haliński oraz Maciej Machała.

Oto co o książce pisze jej polski jej polski wydawca – In Rock:

Pierwsza na polskim rynku książka o brytyjskiej grupie Arctic Monkeys. Szczegółowa historia zespołu, charakterystyka tworzących go muzyków, opisy płyt i koncertów. Niezwykła historia liczącej już ponad dziesięć lat formacji, która najpierw zaistniała w Internecie, a potem podbiła cały świat. Od albumu „Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not”, uznanego za najszybciej sprzedający się debiut w historii brytyjskiej fonografii, aż po płytę „AM”, która również – podobnie jak pozostałe albumy zespołu – od razu weszła na pierwsze miejsce list bestsellerów. Liczne wypowiedzi artystów, anegdoty z życia prywatnego muzyków, wkładki ze zdjęciami, szczegółowa dyskografia. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Arctic Monkeys.

Ben Osborne — angielski dziennikarz, muzyk i didżej. Prowadzi audycje w londyńskiej rozgłośni XFM i publikuje w takich pismach, jak „Guardian”, „Music Week” i „The Times”.

Autor: Ben Osborne

Przekład: Lesław Haliński, Maciej Machała

Wydawnictwo In Rock

format: 145×205 mm

stron: 352 24 strony ze zdjęciami

ISBN 978-83-64373-14-5

Kod EAN 9788364373145

Oprawa miękka

cena detal. 39,90 zł

Polecane

Share This