Kto jeśli nie Bestia? Fame MMA szykuje innego rywala dla Popka?


2021.05.18

opublikował:

Kto jeśli nie Bestia? Fame MMA szykuje innego rywala dla Popka?

fot. kadr z wideo

Na kilka dni przed galą Fame MMA 9 Popek doznał kontuzji, która wyeliminowała go z walki wieczoru, którą miał stoczyć z Kizo. Wiemy, że raper chce wrócić do klatki jeszcze w tym roku i prawdopodobnie wydarzy się to we wrześniu podczas gali Fame MMA 11. Dotychczas mówiło się, że przeciwnikiem Popka będzie Piotr Piechowiak, czyli Bestia. Obaj panowie otwarcie mówili o tym, że chcą się zmierzyć, Bestia przedstawiał sytuację w sposób, sugerujący, że umowa została już podpisana.

Co z walką z Popkiem? Z Popkiem będzie walka, ale na kolejnej gali, nie na tej co teraz będzie, „dziesiątce” – jubileuszowej, tylko będzie walka w późniejszym terminie. Będzie to Wrocław, także zobaczycie – mówił niedawno Piechowiak.

Okazuje się jednak, że włodarze Fame’u mają inny pomysł na rozwój kariery Popka w barwach swojej federacji i widzieliby go w klatce z Normanem Parke, który w sobotę pokonał Don Kasjo. Patrząc na obu zawodników trudno nie zauważyć różnicy wagi, ale Parke deklaruje, że jest gotów walczyć ze znacznie cięższym przeciwnikiem.

Nie ma problemu. Być może zróbmy to na zasadach pride, jak to się robiło kiedyś, gdzie więksi walczyli z mniejszymi. Jestem otwarty na to, by zawalczyć z Popkiem w kategorii open – zadeklarował w rozmowie z Boxdelem Norman.

Sprawdź także: Kubańczyk zdradza, z kim chce walczyć na Fame MMA

Polecane

Share This