Kto zabił 2Paca?


2017.04.08

opublikował:

Kto zabił 2Paca?

Po 21 latach od śmierci Tupaca Suge Knight mówi, kto odpowiada za strzelaninę, w wyniku której artysta został śmiertelnie postrzelony. W opublikowanym przez prawnika Suge Knighta Thaddeusa Culpepperaa i podpisanym przez samego Mariona Knighta zeznaniu szef Death Row stwierdza, że to on, a nie 2Pac, był celem ataku. Za jego organizację zdaniem Knighta odpowiadają jego była żona Sharitha Golden oraz były szef ochrony Death Row Records Reggie Wright Jr.. Suge pisze, że żona chciała się go pozbyć, aby przejąć kontrolę nad firmą.

Sharitha Golden nazwała zarzuty byłego męża „niedorzecznymi”. – Tak cholernie mi go brakuje – mówi o Tupacu Sharitha Golden. – Nie ma mowy, bym zabiła 2Paca. Po co miałabym to robić? Ta śmieszna teoria, że miałam dostać połowę Death Row? Przecież już miałam połowę Death Row i połowę świata. Czym było Death Row po śmierci Tupaca? Zerem. Niczym. To był upadek – dodaje.

Teorię Suge Knighta przedstawia wyreżyserowany przez Richarda Bonda film dokumentalny „Zabójstwo 2Paca: bitwa o Compton”. Zdaniem szefa Death Row film przedstawia prawdę o wydarzeniach z września 1996 roku.

W opublikowanym przez TMZ.com nagraniu Sharitha Knight mówi, że jest gotowa pozwać każdego, kto oskarży ją o zabójstwo Tupaca Shakura. Póki co nie jest jednak powiedziane, że sama nie zostanie włączona do tej sprawy w charakterze oskarżonej.

 

Polecane

Share This