Kto zagra przed We Are The Ocean?


2012.10.04

opublikował:

Kto zagra przed We Are The Ocean?

Wiemy już jakie zespoły rozgrzeją publiczność przed polskimi występami formacji We Are The Ocean. Będą to The James Cleaver Quintet oraz Heroes Get Remembered. Przypomnijmy, że We Are The Ocean wystąpią w Warszawie (Hydrozagadka) i Poznaniu (Pod Minogą) już 13 i 14 października.

The James Cleaver Quintet to zespół z Wielkiej Brytanii, powstały w 2006 roku. Ich debiutancki album ukazał się pięć lat później. „That Was Then, This Is Now”, bo taki nosi tytuł, zebrał świetne recenzje. Zajął m.in. 9 miejsce w zestawieniu 101 najlepszych albumów 2011 roku magazynu Kerrang! Jesienią 2012 TJCQ wyruszają w trasę po Europie kontynentalnej z We Are The Ocean. Jak zostaną przyjęci? Przekonamy się w Hydrozagadce i Pod Minogą!

Heroes Get Remembered to z kolei polski projekt, który powstał jesienią 2007 roku. Zespół gra mocno, bezkompromisowo, emocjonalnie i przede wszystkim przebojowo. Na początku 2010 roku wydał kompilację 6 utworów (DIY EP ALBUM) o nazwie ‘Anthony Forgotten’. W lipcu 2010 zespół został jednym ze zwycięzców Redbull Tourbus oraz laureatem nagrody BORDER BREAKER na festiwalu Jarocin 2010. HGR zaprezentowali się również w programie Must Be The Music, gdzie doszli do półfinału. U boku We Are The Ocean zagrają po raz kolejny, ponieważ zespoły miały okazję spotkać się na jednej scenie przy okazji poprzednich występów WATO w Polsce.

Polecane

Share This