Kto zdecydował, że Billie Eilish zaśpiewa piosenkę z Bonda?


2020.11.03

opublikował:

Kto zdecydował, że Billie Eilish zaśpiewa piosenkę z Bonda?

fot. mat. pras.

Hans Zimmer udzielił wywiadu, w którym przyznał, że mocno obstawał przy tym, aby to piosenka stworzona przez Finneas’a i Biilie była tą, która promowała będzie najnowszy film o Bondzie. Kompozytor stwierdził, że produkcja filmu nie była tak bardzo przekonana jak on do tego wyboru. Twierdzili, że Hans popełnia błąd, bo numer „No Time To Die” został napisany przez rodzeństwo, zanim w ogóle obejrzeli film.

– Popełniasz błąd. Oni nie widzieli jeszcze filmu, nie wiedzą o czym jest – wsadź ich w samolot i sprowadź tutaj – słyszałem – przyznaje kompozytor.

Moim zdaniem jednak ten utwór był tak oszczędny, tak osobisty i znakomicie zaśpiewany, że wiedziałem, że to jest to – mówi Zimmer. Ciągle nalegałem, żeby to oni dostali tę pracę, bo uważałem, że tematy przewodnie Bonda zawsze pisali artyści, którzy wnosili do nich swój własny, silny styl i byli bardzo zaangażowani w te pracę. Ta piosenka to miała – mówi Hans.

Przypomnijmy, że premiera „No Time To Die” odbyła się w lutym. Premiera kinowa filmu została przeniesiona na kwiecień 2021 roku.

Polecane

Share This