Kto zrobi Jarocin Festiwal 2010?


2009.11.07

opublikował:

Kto zrobi Jarocin Festiwal 2010?

Burmistrz Jarocina zaprasza instytucje i organizacje, które mają doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych i promocyjnych o charakterze masowym, do składania ofert na organizację przyszłorocznej edycji Jarocin Festiwal w dniach 16 – 18 lipca 2010 r.

Postępowanie, w trakcie którego zostanie wyłoniony organizator przyszłorocznej edycji najstarszego festiwalu muzycznego w Polsce, będzie się odbywało na podstawie Ustawy o Zamówieniach Publicznych w drodze dialogu konkurencyjnego.

W ramach zamówienia oferenci będą musieli przygotować koncepcje artystyczne Jarocin Festiwal 2010 z uwzględnieniem obchodów przypadającej w przyszłym roku 30 rocznicy organizacji I Przeglądu Muzyki Młodej Generacji w Jarocinie. Uzupełnieniem wizji artystycznej i muzycznej festiwalu będzie musiało być kompleksowe zabezpieczenie imprezy masowej pod względem bezpieczeństwa, gastronomii, technicznym, sanitarnym etc.

Budżet przyszłorocznego Jarocin Festiwal wyniesie co najmniej 1 mln zł (z uwzględnieniem wkładu Miasta wysokości ok. 300 tys. zł). Podmioty chcące uczestniczyć w dialogu konkurencyjnym mogą się zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Jarocinie do przyszłego piątku, 13 listopada br. do godz. 16.00.

W dalszym ciągu postępowania z wybranymi z grona oferentów instytucjami zostaną przeprowadzone rozmowy, po których nastąpi zaproszenie do złożenia ostatecznej oferty. Wyłonienie organizatora festiwalu przewiduje się na początek grudnia br.

Szczegóły konkursu znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej miasta www.jarocin.pl.

Polecane

Share This