Ktoś włamał się na profile Ewy Farnej i Eweliny Lisowskiej


2019.08.14

opublikował:

Ktoś włamał się na profile Ewy Farnej i Eweliny Lisowskiej

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W trakcie występów Ewy Farnej i Eweliny Lisowskiej na sopockim Top of the Top Festivalu facebookowe profile artystek zostały przejęte przez włamywaczy.

Ktoś mi się włamał na konto facebookowe. Nic tam nie klikajcie, nie wpłacajcie żadnych pieniędzy. To wszystko oszustwa. Pracujemy nad tym, żeby to rozwiązać – komentuje na Instastory Ewelina Lisowska.

Artystka może mówić o szczęściu, ponieważ poza tym, że ktoś przejął jej fanpage, to nic jeszcze na nim nie zrobił. W znacznie gorszej sytuacji jest Ewa Farna – na jej profilu pojawiły się obrzydliwe posty, uderzające nie tylko w nią, ale także w jej dziecko. Włamywacz opublikował także zdjęcia umów zawieranych przez wokalistkę.

Pewnie wiecie, że ktoś haknął mojego Facebooka. Mam do was wielką prośbę. Ponieważ pojawiają się tam różne zdjęcia, screeny z pracy itd. i nie tylko, proszę was, abyście zgłaszali wszystkie fejkowe posty do Facebooka. Jeżeli możecie to dla mnie zrobić, zgłaszajcie, żeby jak najwcześniej zostało zablokowane konto tego człowieka, który robi nielegalnie rzeczy. Pomóżcie nam w odzyskaniu konta – apeluje na Instagramie do fanów Ewa Farna.

Polecane

Share This