Kuba Wojewódzki wróci do „Idola”?

Dziennikarz zasugerował rozstanie z TVN.


2016.11.09

opublikował:

Kuba Wojewódzki wróci do „Idola”?

foto: Wojciech Kurczewski / Fremantle Media

Wiosną na antenę Polsatu wróci talent show „Idol”, który otworzył drzwi do kariery m.in. Monice Brodce, Ani Dąbrowskiej, Krzysztofowi Zalewskiemu czy Tomkowi Makowieckiemu. Mimo iż precastingi ruszyły już w ubiegłym tygodniu, wciąż nie znamy składu jury programu. Póki co wiemy, że w fotelu jurorskim ponownie zasiądzie Elżbieta Zapendowska, która oceniała uczestników czterech edycji „Idola”. Czy w programie pojawią się również członkowie „starej” ekipy, czyli Jacek Cygan i Kuba Wojewódzki?

W niedzielę na fanpage’u Kuby Wojewódzkiego pojawił się post sugerujący, że dziennikarz rozstaje się ze stacją. W komentarzach natychmiast zawrzało, wiele osób odebrało to jako komunikat, że Kubę zobaczymy w polsatowskim talent show. 10 lat w TVN. 300 odcinków. Dziękuję, że byliście. Do widzenia – czytamy we wpisie dziennikarza.

Znając skłonność Wojewódzkiego do prowokowania, powyższa wiadomość może tak naprawdę oznaczać jedynie zaproszenie na 301. odcinek programu. Oliwy do ognia dodaje jednak fakt, że już latem Kuba opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z Jackiem Cyganem. Dziennikarz opatrzył je wówczas podpisem: Połowa jury idola. Negocjujemy wielki comeback. Oczywiście ten post również może być pułapką. Póki co pewne jest jedynie to, że we wtorek o 23.30 TVN wyemituje kolejny odcinek programu „Kuba Wojewódzki”. Tym razem gospodarz zaprosił Mesajah oraz Dawida i Michała Kwiatkowskich .

Najpopularniejszym gronem jurorskim „Idola” było to z edycji pierwszej, drugiej i czwartej. Wówczas obok Elżbiety Zapendowskiej, Jacka Cygana i Kuby Wojewódzkiego oglądaliśmy zmarłego w ubiegłym roku  Roberta Leszczyńskiego. Wojewódzkiego zabrakło jedynie w trzeciej edycji, wówczas jego miejsce zajęli Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop.


Polecane