Kuba Wojewódzki zadrwił z Michała Wiśniewskiego. Wokalista nie pozostaje mu dłużny


2021.05.13

opublikował:

Kuba Wojewódzki zadrwił z Michała Wiśniewskiego. Wokalista nie pozostaje mu dłużny

fot. mat. pras.

Konflikt na linii Michał Wiśniewski – Kuba Wojewódzki trwa od lat. Ostatnie dni przyniosły jego kolejny rozdział – zapowiadając goszczącą we wtorkowym odcinku programu „Kuba Wojewódzki” Aleksandrę Żebrowską dziennikarz przypomniał powiedzenie, że za sukcesem każdego mężczyzny – w tym przypadku Michała Żebrowskiego – stoi kobieta.

To jest w show-biznesie prawie reguła, ona nie dotyczy oczywiście Michała Wiśniewskiego, bo tam jest więcej kobiet niż sukcesów. I nie dotyczy niektórych księży – szydził Wojewódzki.

Wiśniewski ma na koncie cztery nieudane małżeństwa, ale wypowiadając się publicznie podkreśla, że pozostaje w dobrych relacjach z byłymi żonami, a także z dziećmi z tych związków. Wokalista poczuł się urażony wypowiedzią dziennikarza i postanowił odpowiedzieć mu na Instagramie.

Sprawdź także: Andrzej Krzywy pracuje na budowie. „Nie jestem jakąś ob***ną gwiazdą, która będzie płakać, że ma źle”

Do historii przechodzą twórcy, wynalazcy, dyktatorzy, a nawet mordercy, ale ty? Wypowiada się wyjątkowo uzdolniony perkusista! Największy sukces jaki można odnieść to rodzina i dzieci, które cię szanują i kochają. Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć. Może nie wszystkie sukcesy pamiętam, ale przypomnijcie mi, czy oprócz nap*****ania się z Ukrainek, chwalenia się jazdą 250 km/h, oblaniem colo-kwasem i nabijaniem się z osób powszechnie znanych za złotówki, zanotował jakieś sukcesy? – odpowiedział drwiąco lider Ich Troje.

Polecane

Share This