Kubańczyk: „Bez Ciebie mój świat nie ma żadnych barw”


2021.02.28

opublikował:

Kubańczyk: „Bez Ciebie mój świat nie ma żadnych barw”

fot. mat. pras.

Kubańczyk cały czas przygotowuje się do walki z Marcinem Malczyńskim – ta odbędzie się już za tydzień. Raper wygospodarował jednak trochę czasu między ciężkimi treningami i nagrał nowy album zatytułowany „Młody kot”. Słuchacze mieli już okazję sprawdzić już kilka singli zwiastujących wydawnictwo. Teraz na kanale rapera pojawił się kolejny. Tym razem raper udostępnił numer „Zatańcz ze mną”, za produkcję którego odpowiada Krupek. Spokojny, klimatyczny kawałek rapera bardzo spodobał się słuchaczom i w momencie publikacji artykułu znalazł się na 15 miejscu na karcie Na Czasie serwisu YouTube.

Płyta „Młody kot” jest opisem przeżyć i przemyśleń Kubańczyka od czasów pierwszych nagrywek w szafie, po przeprowadzkę do Warszawy. Premiera albumu „Młody kot” zaplanowana jest na 5 marca 2021 roku. Co ciekawe, już dzień później Kubańczyk stanie do walki podczas gali Fame MMA 9.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kubańczyk: Wszystkie moje walki w Fame MMA kończyły się nokautem w pierwszej rundzie i nic się nie zmieni

Już za tydzień odbędzie się dziewiąta gala Fame MMA. W klatce pojawi się aż pięcioro zawodników związanych ze sceną muzyczną: Popek, Kizo, Kubańczyk, Zusje oraz Ryba. Zusje stanie naprzeciw dziewczyny Artura Szpilki, Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk, a przeciwnikiem Ryby będzie Oleh Riashentsev. Bardzo ciekawie zapowiada się także walka Kubańczyka, który który ma na koncie dwie wygrane walki, a na Fame MMA 9 powalczy o pas w kategorii 84 kilogramów z Marcinem Malczyńskim. Walką wieczoru natomiast będzie pojedynek Popka oraz Kizo. Reprezentant chillwagonu stoczy swój drugi pojedynek (na koncie ma przegraną przez nokaut z Marcinem Makowskim). Popek natomiast ma na koncie wygraną ze Stiflerem.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This