Kubańczyk nago w nowym klipie. Raper połączył siły z reprezentantem GM2L

"W piątek zupełnie jak Taco, leżałem w wannie zupełnie nago".


2023.03.31

opublikował:

Kubańczyk nago w nowym klipie. Raper połączył siły z reprezentantem GM2L

fot. kadr z wideo

Ze względu na problemy osobiste Kubańczyk nie wyrobił się z nową płytą na poprzedni rok. Raper zapowiada, że jego kolejny krążek ukaże się wkrótce. Za trzy tygodnie ma ruszyć jego przedsprzedaż.

Wiedziałem, że fani czekają na nową muzę, ale wolałem grać w studio najarany w FIFĘ, niż tworzyć, ponieważ wypracowałem sobie zaplecze finansowe, pozwalające mi na taki stan. Dzisiaj mija tydzień od kiedy nie palę, walka jest ogromna – nie tylko psychicznie, ale również fizycznie. Efekty odstawienia niestety narastają z każdym dniem. Dreszcze, zimne poty, gorączka, osłabienie organizmu do takiego stopnia, że ciężko ruszyć ręką, a oliwy do ognia dolała mocna grypa (chyba teraz jakiś wirus panuje). Nie wspominam już o problemach z ciśnieniem, które normuję w ostatnich dniach tabletkami. Wiem, że jeśli chcę być szczęśliwy i żyć, muszę się zmienić. Okres imprez i walki z samym sobą opisałem na płycie „W ZESZŁYM ROKU”. Preorder symbolicznie przeniosłem na 4.20, żebym nigdy nie zapomniał. Mimo ciężkiego stanu zaczynam czuć, że żyję – pisał kilka dni temu artysta.

Póki co w sieci pojawił się jego nowy numer zatytułowany „Hejnał”. „W piątek zupełnie jak Taco, leżałem w wannie zupełnie nago” – nawija w nim Kubańczyk, który na potrzeby teledysku pozbył się ubrań. W „Hejnale” artystę gościnnie wspiera Kronkel Dom.

Polecane

Share This