Kubańczyk obiecywał, że to będzie hit. Zobaczcie Familiadę z udziałem raperów


2021.09.26

opublikował:

Kubańczyk obiecywał, że to będzie hit. Zobaczcie Familiadę z udziałem raperów

fot. kadr z wideo

Kilka tygodni temu Kubańczyk pochwalił się zdjęciem z planu Familiady, na którym pozował z Karolem Strasburgerem. Podobną fotkę publikował wówczas, a na profilach VBS-a, VIX.Na i strzygącego raperów Borysa Kaltermanna mogliśmy znaleźć wspólne zdjęcie całej drużyny z legendą polskiej telewizji, gospodarzem programu, który utrzymuje się na antenie od 1994 roku. Właśnie w takim składzie w Familiadzie wystąpiła drużyna Dżentelmenów. Odcinek z ich udziałem miał zostać wyemitowany dziś, ale Telewizja Polska wyemitowała go już wczoraj.

Tak się kończą głupie pomysły – komentował udział w Familiadzie Krupek. Kubańczyk zapytany, skąd pomysł na udział w teleturnieju, odparł: – Zadzwonił do mnie Borys, czy idziemy, zebraliśmy ekipę i poszliśmy się dobrze pobawić. Vixen dał takiego hita, że będzie hitem YouTube jak lamy.

Co to za hit? Vix.N na pytanie: „Gołąbki to ptaki, ale również?”, odpowiedział: „Śpiewaki”. Gospodarz programu się uśmiechnął, uczestnicy również, ale do legendarnych lam tej odpowiedzi jednak daleko.

Program z udziałem artystów możecie już zobaczyć na TVP VOD.

Polecane

Share This