Kubańczyk pokazał jak wyglądały jego przygotowania do walki na Fame MMA 9


2021.02.28

opublikował:

Kubańczyk pokazał jak wyglądały jego przygotowania do walki na Fame MMA 9

Już za tydzień Kubańczyk stanie do walki z Marcinem Malczyńskim na Fame MMA 9. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski wagi średniej. Raper bardzo ciężko trenował przez ostatnie trzy miesiące. Ekipa kanału 6PAK zarejestrowała proces przygotowań i na swoim kanale opublikowała ponad 18 minutowe nagranie. Na nagraniu zobaczymy m.in. jak raper trenuje walkę w stójce, wypowiedzi jego trenerów oraz Popka, który również będzie walczył na gali Fame MMA.

Malczyński, wieszam Cię jak pranie – mówi na samym początku nagrania Kubańczyk.

SPRAWDŹ TAKŻE: Popek i Kizo przed Fame MMA: „Nie znałem go wcześniej”. „Poznaliśmy się na koncercie, możesz tego nie pamiętać”

Oprócz przygotowań Kubańczyk opowiadał o procesie powstawania płyty. Raper wpadł m.in. do studia zrobić ostatnie szlify na swój nadchodzący album „Młody kot”. Krążek ukaże się dzień przed jego walką na gali Fame MMA. Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Kubańczyk cały czas przygotowuje się do walki z Marcinem Malczyńskim – ta odbędzie się już 6 marca. Raper wygospodarował jednak trochę czasu między ciężkimi treningami i nagrał nowy album zatytułowany „Młody kot”. Słuchacze mieli już okazję sprawdzić już kilka singli zwiastujących wydawnictwo. Teraz na kanale rapera pojawił się kolejny. Tym razem raper udostępnił numer „Zatańcz ze mną”, za produkcję którego odpowiada Krupek. Spokojny, klimatyczny kawałek rapera bardzo spodobał się słuchaczom i w momencie publikacji artykułu znalazł się na 15 miejscu na karcie Na Czasie serwisu YouTube.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This