Kubańczyk przyznaje: „Kamerzysta dał mi szansę na ogromne pieniądze i zasięgi”


2020.08.01

opublikował:

Kubańczyk przyznaje: „Kamerzysta dał mi szansę na ogromne pieniądze i zasięgi”

fot. kadr z wideo

Kubańczyk szturmem wdarł się na rapową scenę, wykorzystując popularność zyskaną dzięki współpracy z Kamerzystą i Lordem Kruszwilem. Jego wydany pod koniec maja album „Cały ja” debiutował na trzeciej pozycji Olisu, ustępując w pierwszym tygodniu sprzedaży tylko TDF-owi i VNM-owi. Raper szybko osiąga milionowe wyniki wyświetleń swoich klipów. Najpopularniejsze utwory artysty – „Zwykły chłopak” i „Lady Pank” – dawno przekroczyły 20 mln odsłon.

W rozmowie z Bartoszem Boruciakiem Kubańczyk przyznaje, że osobą, której w perspektywie swojej kariery dużo zawdzięcza, jest Kamerzysta.

Dostałem szansę od Kamerzysty. Szansę na ogromne pieniądze i ogromne zasięgi – komentuje. Raper zaznacza jednak, że o ile Kamerzysta faktycznie mu pomógł, to on sam nie wziął się przecież znikąd. – Mając 600 subskrypcji na kanale zrobiłem dwa miliony wyświetleń na „Lady Pank”. To się stało viralowym hitem. Ja jeszcze wtedy nie uczestniczyłem w życiu Kamerzysty czy Kruszwila, nie uczestniczyłem w żadnym YouTubie. Dopiero jak wyszło „Lady Pank” i zrobiło dwa miliony, dopiero wtedy zauważył mnie Kamerzysta, bo mieszkamy obok siebie i dopiero wtedy napisał. To nie było tak, że nie robiłem żadnych wyświetleń – wspomina Kubańczyk.

Sprawdź też: Kaliber 44 czy Paktofonika? Szpaku czy Paluch? Kubańczyk w nowym odcinku „To czy to”

Polecane


Share This