Kubańczyk: Wszystkie moje walki w Fame MMA kończyły się nokautem w pierwszej rundzie i nic się nie zmieni


2021.02.28

opublikował:

Kubańczyk: Wszystkie moje walki w Fame MMA kończyły się nokautem w pierwszej rundzie i nic się nie zmieni

Już za tydzień odbędzie się dziewiąta gala Fame MMA. W klatce pojawi się aż pięcioro zawodników związanych ze sceną muzyczną: Popek, Kizo, Kubańczyk, Zusje oraz Ryba. Walką wieczoru będzie starcie Popka z Kizo. Zusje stanie naprzeciw dziewczyny Artura Szpilki, Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk, a przeciwnikiem Ryby będzie Oleh Riashentsev. Bardzo ciekawie zapowiada się także walka Kubańczyka, który który ma na koncie dwie wygrane walki, a na Fame MMA 9 powalczy o pas w kategorii 84 kilogramów z Marcinem Malczyńskim. W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź walki rapera z YouTuberem.

Mam nadzieję, że nie bałeś się wcześniej bronić pasa, tylko po prostu nie dostawałeś dobrych propozycji walk. Natomiast pas będzie lepiej wyglądał na moich biodrach – zwraca się do rywala Kubańczyk – Moje wszystkie walki w organizacji Fame MMA kończyły się przez nokaut w pierwszej rundzie, nie licz, że tym razem będzie inaczej – dodaje.

Z kolei Malczyński przyznał, że walka z Kubańczykiem będzie najtrudniejszym pojedynkiem w jego dotychczasowej karierze.

Wracam po kontuzji. Będzie to moja pierwsza obrona pasa mistrzowskiego i jak to się mówi – pierwsza obrona jest tą najtrudniejszą, i tak również będzie w tym przypadku. Uważam Kubańczyka za najcięższego rywala w tej kategorii wagowej – powiedział Marcin Malczyński.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kubańczyk o Kamerzyście: „Ten człowiek dla mnie nie istnieje”

Tuż po konferencji prasowej Fame Mma 9 Kubańczyk udzielił wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu. W rozmowie powiedział, że karta walk na dziewiątej gali Fame MMA prezentuje się bardzo ciekawie. Przyznał także, że jest mentalnie jest już gotowy do swojego starcia i ma nadzieję, że pas w kategorii 84 kilogramów zawiśnie u niego w domu. Dziewczyna boksera Artura Szpilki, Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk wejdzie do oktagonu podczas marcowej gali Fame MMA 9 i powalczy z Zusje (znaną dawniej jako Luxuria Astaroth). Kubańczyk prywatnie od kilku miesięcy spotyka się z Olą Ciupą. Czy pozwoliłby swojej ukochanej zawalczyć?

Nie, nie ma takiej możliwości. Ola kiedyś mówiła, że chciała by się sprawdzić sportowo, ale nie, nie ma takiej możliwości. Nie widzę jej pięknej buzi pokiereszowanej na treningach czy w walce. Myślę, że Ola ma zupełnie inny target – powiedział Kubańczyk, dodając, że przerosły by go emocje towarzyszące takiej walce.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This