Kubańczyk wypuszcza swoją kolekcję odzieży


2021.03.16

opublikował:

Kubańczyk wypuszcza swoją kolekcję odzieży

 – Kubańczyk ostatnio zdecydowanie utrzymuje się na wznoszącej fali. Czego nie złapałby się 26 latek zamienia w złoto. Wygrana z prędkością światła walka w FAME MMA dała świadectwo temu jak skutecznym Ochroniarzem był dla Lorda Kruszwila. Chyba nie ma wątpliwości, że włodarzom FAME MMA ciężko będzie znaleźć nowego przeciwnika dla rapera, który jest w zyciowej formie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Fame MMA – Kubańczyk masakruje Marcina Malczyńskiego

Kubańczyk jak mało kto potrafi łączyć mocny rap i nostalgiczne, rapowe ballady. Cechuje go siła i wrażliwość, a motywuje motto „Ciężka praca i spełnianie marzeń”.

Kolejne z nich właśnie się realizuje, bo raper wypuścił własną serię ubrań. Drop „Młody Kot” to wynik współpracy Kubańczyka z marką Patriotic, dobrze znaną miłośnikom rapu. Raper w kolaboracji z Patriotic, oferują fanom album w wybranych zestawach, np. krążek z plecakiem, t-shirtem lub bluzą z logo płyty.Sporym bonusem są też zdrapki z fantami, o których więcej TUTAJ – czytamy w informacji prasowej Step Records.

„Detox” – Popek gościem Kubańczyka

Nowy singiel zapowiadający szykowaną na ten miesiąc płytę Kubańczyka

Zgodnie z zapowiedzią Kubańczyk opublikował klip do premierowego kawałka „Detox”, w którym gościnnie pojawił się Popek. Raper wrzucił wideo do sieci po gali Fame MMA 9, podczas której zdobył pas mistrzowski, demolując Marcina Malczyńskiego w pierwszej minucie walki. „Detox” to kolejny singiel zapowiadający planowaną na 26 marca płytę „Młody kot”, którą nadal możecie zamawiać na preorder.pl. Obok standardowego wydania album doczekał się wersji w pakiecie z koszulką, bluzą, worko-plecakiem oraz poprzednim albumem „Cały ja”. Kubańczyk przygotował także box, w którym znajdziecie maseczkę, przypinkę, wlepki oraz specjalne pudełko. Dodatkowo w tym wydaniu znajdzie się w nim również zdrapka, w której do wygrania jest dzień z Kubańczykiem dla jednej osoby, pierwszy nielegal rapera „Dzień po dniu”, trzy zaproszenia na plan klipu artysty oraz dziesięć rozmów telefonicznych z nim.

Sprawdź także: Dlaczego słowo „p***ł” zniknęło z kawałków Słonia?

Ciężka praca i spełnianie marzeń – tak krótko można opisać nadchodzący album Kubańczyka „Młody kot”.

Raper pochodzący ze Stargardu przychodzi z ogromną dawką motywacji opisując swoje przeżycia i przemyślenia od momentu pierwszych nagrywek w szafie po przeprowadzkę do Warszawy. Jak sam mówi – mimo coraz większej popularności i wielu pokus czekających na młodych artystów (szczególnie w takim mieście jak Warszawa) staram się być w tym wszystkim dalej chłopakiem z osiedlowej ławki, który udowadnia, że bez wielkich nakładów finansowych można w dzisiejszych czasach osiągnąć ogromny sukces.

Jak zwykle przekrój płyty jest naprawdę szeroki: bangery, mocny rap oraz to z czego Kubańczyk słynie czyli melodyjne i chwytające za serce rapowe ballady.

Polecane

Share This