Kubańczyk z bolesną kontuzją. Czy raper będzie w stanie wyjść do walki o pas na gali FAME MMA?


2021.02.16

opublikował:

Kubańczyk z bolesną kontuzją. Czy raper będzie w stanie wyjść do walki o pas na gali FAME MMA?

Przypomnijmy, że podczas gali FAME MMA 9 Kubańczyk zmierzy się z Marcin Malczyńskim. Będzie to walka o pas i bukmacherzy wyraźnie wskazują, że większe szanse w tym starciu dają Kubańczykowi – kurs wynosi 1.38 do 2.70 dla rapera. Niestety, okazuje się, że Ochroniarz uległ bolesnej kontuzji. Raper wydał w tej sprawie oświadczenie:

– OFICJALNE INFO ODNOŚNIE MOJEJ WALKI…🤜🏻🤛🏻 Dzisiaj cały internet obiegła informacja o tym, że moja walka o pas w kategorii 84kg na @famemmatv stoi pod znakiem zapytania. Kilka dni temu doznałem bardzo bolesnej kontuzji uszu, która wynika z moich intensywnych przygotowań do walki. Niestety ja mam potężną tendencje i tworzą mi się tzw. kalafiory. Niefortunnie w tym samym momencie w jednym i drugim uchu pojawił się silny stan zapalny. Niestety pobranie osocza nie wystarczyło i moje uszy trzeba było pozszywać przebijając je w kilku miejscach na wylot. Ból, który mi towarzyszy jest naprawdę potężny (spać też jest bardzo ciężko), przyjmuje silne leki przeciwbólowe – tylko tak jestem w stanie funkcjonować. Natomiast jak poinformował mnie lekarz, jeśli będę dbał o rany w poniedziałek/wtorek będę mógł wrócić do treningu. Przez kilka ostatnich miesięcy zostawiłem na macie nie tylko krew i pot ale również całe serce i nawet jeśli miałbym te uszy urwane wyjdę do tej walki. Jestem w życiowej formie i idę wyrwać ten pas🙏🏻🔥Lampka wody z cytryną za wasze zdrówko, bo za moje chyba nikt nie wypił 😂 Dziękuje Wam za wsparcie i tysiące wiadomości❤️ Never give up – napisał raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kubańczyk (@ochroniarz_69)

„W miesiącu to płacę podatki większe niż niejedna rata kredytu” – wczoraj do sieci trafił najnowszy singiel Kubańczyka

Kubańczyk właśnie zaprezentował kolejny singiel z jego nadchodzącego albumu zatytułowanego „Młody kot”. Raper udostępnił klip do kawałka „Z nieba”, wyprodukowanego przez PSR-a. W nowym singlu pochodzący ze Stargardu artysta opowiada o codzienności, swojej artystycznej drodze oraz osobach, które w niego nie wierzyły, a kiedy udało mu się wybić to nagle sobie o nim przypomniały. Płyta „Młody kot” jest opisem przeżyć i przemyśleń Kubańczyka od czasów pierwszych nagrywek w szafie, po przeprowadzkę do Warszawy. Premiera albumu „Młody kot” zaplanowana jest na 5 marca 2021 roku. Co ciekawe, już dzień później Kubańczyk stanie do walki podczas gali Fame MMA 9.

Mimo coraz większej popularności i wielu pokus czekających na młodych artystów (szczególnie w takim mieście jak Warszawa) staram się być w tym wszystkim dalej chłopakiem z osiedlowej ławki, który udowadnia, że bez wielkich nakładów finansowych można w dzisiejszych czasach osiągnąć ogromny sukces – mówi artysta.</

 

 

Polecane

Share This