Kubańczyk z ważnym dla siebie wyróżnieniem


2021.03.27

opublikował:

Kubańczyk z ważnym dla siebie wyróżnieniem

fot. mat. pras.

Kubańczyk otrzymał nagrodę Ambasadora Kultury Stargardu.

– Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, dziękuje🙏🏻 Na tej scenie stawiałem swoje pierwsze kroki muzyczne. Na drugim zdjęciu jest moja mama, której dziękuje za wszystko co dla mnie w życiu zrobiła❤️ To był wzruszajacy wieczór – napisał na Instagramie raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kubańczyk (@ochroniarz_69)

Kubańczyk wypuszcza swoją kolekcję odzieży – raper współpracuje z marką Patriotic

– Kubańczyk ostatnio zdecydowanie utrzymuje się na wznoszącej fali. Czego nie złapałby się 26 latek zamienia w złoto. Wygrana z prędkością światła walka w FAME MMA dała świadectwo temu jak skutecznym Ochroniarzem był dla Lorda Kruszwila. Chyba nie ma wątpliwości, że włodarzom FAME MMA ciężko będzie znaleźć nowego przeciwnika dla rapera, który jest w życiowej formie.

Kubańczyk jak mało kto potrafi łączyć mocny rap i nostalgiczne, rapowe ballady. Cechuje go siła i wrażliwość, a motywuje motto „Ciężka praca i spełnianie marzeń”.

Kolejne z nich właśnie się realizuje, bo raper wypuścił własną serię ubrań. Drop „Młody Kot” to wynik współpracy Kubańczyka z marką Patriotic, dobrze znaną miłośnikom rapu. Raper w kolaboracji z Patriotic, oferują fanom album w wybranych zestawach, np. krążek z plecakiem, t-shirtem lub bluzą z logo płyty.Sporym bonusem są też zdrapki z fantami, o których więcej TUTAJ – czytamy w informacji prasowej Step Records.

Polecane

Share This