Kukon i Hodak zrealizowali identyczne teledyski


2021.08.10

opublikował:

Kukon i Hodak zrealizowali identyczne teledyski

fot. mat. pras.

W sieci pojawiły się nowe klipy Kukona oraz Hodaka i 2K. „matrioszki” pierwszego z artystów i „Inny świat” reprezentantów Def Jamu wyglądają identycznie, ale nie ma tutaj mowy o plagiacie. Dwa takie same teledyski to pomysł na promocję tegorocznej odsłony projektu Puma Talents, którego bohaterami są Hodak i Kukon. W ten sposób marka zaprasza do jednego świata, w którym artyści, bez względu na różniący ich styl, mogą zaprezentować swój talent od autorskiej strony.

Teledyski opowiadają historię głównych bohaterów, Kukona i Hodaka, którzy utknęli w pętli nawracających zdarzeń. Artyści wcielają się w rolę dozorców sklepu z antykami, gdzie są świadkami nadzwyczajnych sytuacji: imprezy pełnej nietypowych postaci, powtarzającej się gry na jednorękim bandycie czy pojedynku szachowego z tajemniczą dziewczyną. Klipy ukazały się 10 sierpnia na oficjalnych kanałach YouTube Hodaka oraz Kukona, a utwory także w serwisach streamingowych.

Obaj artyści to reprezentanci nowej fali polskiej sceny rapowej. Hodak, tworzący pod skrzydłami wytwórni Def Jam Recordings Poland, zadebiutował swoim pierwszym albumem „Custom” zaledwie rok temu. Wystarczyło to jednak, by tak w krótkim czasie zgarnąć przychylne opinie oraz wierne grono słuchaczy. Kukon posiada na swoim koncie liczne współprace oraz kilka znakomitych wydań, dzięki którym znalazł się na 8. pozycji światowej listy debiutów Spotify.

Polecane

Share This