Kukon niczym Sentino


2022.04.11

opublikował:

Kukon niczym Sentino

fot. mat. pras.

Wydanie czterech polskojęzycnych płyt na przestrzeni roku okazało się nie być dla Sentino problemem. 2021 był dla fanów rapera spełnieniem wielu najskrytszych marzeń. Wygląda na to, że 2022 będzie tym samym dla słuchaczy Kukona.

W piątek na rynku pojawił się nowy krążek artysty zatytułowany „Rough N’ Gentle”. Okazuje się, że to dopiero początek atrakcji przygotowanych dla fanów.

– W tym roku dam Wam jeszcze trzy płyty – zadeklarował podczas Q&A raper. Krążki mają już nawet wyznaczone daty premier – 24 czerwca, 30 września i 25 grudnia. W tym ostatnim przypadku możemy się prawdopodobnie spodziewać kolejnej części „Ogrodów”.

Kukonowi udaje się dokonać trudnej sztuki i mimo sporej liczby wydawnictw w ostatnich latach, utrzymać świeżość i repertuarowe urozmaicenie. Jak artysta to osiąga?

_ Ciągle oddaję swoją energię w inne strony a ona wraca dokładnie tą samą drogą – do muzyki. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda moje życie, to dokładnie tak jak nowy materiał. I w każdym okresie życia wyglądało identycznie jak moja muzyka. Dla mnie proces tworzenia muzyki jest ludzkim, naturalnym odruchem a nie zaplanowanym projektem artystycznym. Choć dokładnie w to przekuwam to, co się dzieje. W sumie to myślałem, że każdy artysta tak ma. Ale już wiem, że nie – wyjaśnia.

Polecane

Share This