Kukulska o Święcie Świni


2009.08.21

opublikował:

Kukulska o Święcie Świni

Oto cała treść oświadczenia Roberta Kurpisza, managera Natalii Kukulskiej:

„W związku z doniesieniami pojawiającymi się ostatnio na łamach magazynów plotkarskich dotyczących udziału Natalii Kukulskiej w imprezie „Święto świni” postanowiliśmy zabrać głos. Dziwi nas cały szum wokół tej sprawy, gdyż impreza odbywa się od wielu lat i występowali już na niej znamienici artyści z naszej i europejskiej sceny (warto wspomnieć choćby Marylę Rodowicz, Małgorzatę Ostrowską, czy Ingrid). Organizowane wydarzenie ma wieloletnią tradycję i kilkunastotysięczną publiczność. Nazwa Święto Świni ma prawo budzić różne emocje, ale ocenianie na tej podstawie jakości imprezy, uważamy za brak szacunku zarówno dla organizatorów jak i licznej publiczności, uczestniczącej w kolejnej edycji święta.

Stanowisko Natalii wobec tej sprawy jest następujące „Jednym z elementów mojej pracy jest granie otwartych koncertów plenerowych, dostarczanie rozrywki tym, którzy przyszli posłuchać muzyki i dobrze się przy tej muzyce bawić. Tak rozumiem swoją rolę podczas imprezy w Siedlcach i nie wyobrażam sobie, żebym mogła zlekceważyć publiczność z powodu obraźliwej, niesmacznej (zdecydowanie bardziej niesmacznej niż nazwa imprezy:) publikacji. ”

Korzystając z uprzejmości portalu informuję wszystkich zainteresowanych faktycznym stanem rzeczy, że podczas imprezy Natalia zagra swój pełnowymiarowy koncert, stanowiący główną atrakcję wieczoru. Nie będzie brała udziału w innych, planowanych tego dnia atrakcjach charakterystycznych dla tego rodzaju imprezy plenerowej, zostawiając kwestie grillowania i zabaw organizatorom oraz publiczności. Wszystkie tego rodzaju atrakcje zostały zaplanowany o zupełnie innej porze dnia. Dodamy jeszcze na koniec, że całe zamieszanie to po prostu wroga robota brukowca „Twoje imperium”, które z racji toczącej się przeciw niemu sprawy sądowej założonej niedawno przez artystkę, stara się w szczególny sposób wpłynąć negatywnie na postrzeganie wizerunku Natalii i chce podłożyć nam przysłowiową świnię. Niestety w ten sposób tylko obraża ogromną publiczność i ośmieszają się.”

Polecane

Share This