„Kult. Film” – premiera z udziałem zespołu


2019.11.15

opublikował:

„Kult. Film” – premiera z udziałem zespołu

fot. mat. pras.

„Kult. Film” wejdzie do kin w całej Polsce już w przyszły piątek, 22 listopada. W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem twórców, zespołu i zaproszonych gości. Prezentujemy galerią zdjęć z wydarzenia. Zapraszamy również na pokazy przedpremierowe w Krakowie, Warszawie i Dąbrowie Górniczej.
W kinie Wisła w Krakowie pojawili się członkowie zespołu Kult: Jarosław ważny, Tomasz Glazik, Wojtek Jabłoński, Janusz Zdunek, Tomasz Goehs, Janusz Grudziński, Piotr Morawiec, Irek Wereński, Kazik Staszewski oraz reżyserka Olga Bieniek.

Zapraszam was na film o prawdziwej męskiej przyjaźni – mówiła ze sceny reżyserka Olga Bieniek.

Życzę, a nawet jestem pewien, że będzie to miłe półtorej godziny w naszym towarzystwie – dodał Kazik Staszewski.

„Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami.

Zdjęcia do filmu były realizowane w latach 2013-2019. Zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu.

Zanim film na dobre zagości w kinach, będzie można zobaczyć go na pokazach przedpremierowych w Warszawie, Krakowie oraz Dąbrowie Górniczej.

Kino Atlantic, Warszawa, 16 listopada
Kino Elektronik, Warszawa, 20 listopada (spotkanie z autorem zdjęć)
Kino Kadr, Dąbrowa Górnicza, 20 listopada

Polecane

Share This