Kumpel Snoop Dogga dziękuje byłemu prezydentowi USA


2021.01.28

opublikował:

Kumpel Snoop Dogga dziękuje byłemu prezydentowi USA

fot. mat. pras.

Tuż przed końcem swojej prezydentury, Donald Trump ułaskawił ponad 140 osób. Wśród nich byli m.in. Lil Wayne, Kodak Black oraz Michael „Harry-O” Harris, współzałożyciel wytwórni Death Row Records. Harris został skazany za porwanie oraz próbę morderstwa w 1988 roku i spędził za kratami ponad 30 lat. O ułaskawienie współzałożyciela Death Row apelował m.in. Snoop Dogg czy MC Hammer. Według doniesień niektórych amerykańskich mediów, wstawiła się za nim także Ivanka Trump z mężem. Trump korzystając z prawa ułaskawienia, skrócił Harrisowi wyrok o siedem lat.

SPRAWDŹ TAKŻE: Lil Wayne świętuje ułaskawienie na planie klipu. Tory Lanez publikuje film zza kulis

Michael Harris wyszedł już z więzienia i udzielił pierwszego wywiadu. W rozmowie z Daily Mail powiedział, że jest niezmiernie wdzięczny prezydentowi Trumpowi za ułaskawienie i cały czas żałuje tego co zrobił w latach 80 ubiegłego stulecia. Przyznał także, że liczył na ułaskawienie przez administrację Barracka Obamy, ale odmówiono mu tego prawa.

Jestem niesamowicie i dozgonnie wdzięczny Donaldowi Trumpowi, jego dzieciom oraz zięciowi. Zrobił to, czego wielu przed nim nie chciało – powiedział Harry-O – Każdego dnia, nawet teraz, żałuję, że brałem w tym udział i pomagałem w zabijaniu innych ludzi. Na samą myśl o tym robi mi się niedobrze – mówił przez łzy.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This